NC-445102-5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
NC-445102-5-9
Descripción:
LABEL DIE-CUT 1.75" X 0.40" WHT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 140°C
Series NC
Label Size 1.75" x 0.40" (44.5mm x 10.2mm)