NC-508095-5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
NC-508095-5-9
Descripción:
LABEL DIE-CUT 2" X 0.375" WHT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 140°C
Series NC
Label Size 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)