Hogar / Memory / NDS36PT5-20ET TR
minImg
NDS36PT5-20ET TR
Insignis Technology Corporation
Producto No:
NDS36PT5-20ET TR
Paquete:
54-TSOP II
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC DRAM 256MBIT PAR 54TSOP II
En stock : 3266
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 16M x 16
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 54-TSOP II
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 10ns
Access Time 4.5 ns
Memory Size 256Mbit
Package / Case 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V