NETM2000-12-0-SP
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
NETM2000-12-0-SP
Descripción:
TUBING 0.472" ID POLY BLACK
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Diameter - Inside 0.472" (12.00mm)
Color Black
Material Polyolefin (PO)
Liquid Protection Fluid Resistant, Fuel Resistant, Gasoline Resistant, Oil Resistant
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 0.512" (13.00mm)
Type Attributes Smooth
Series NETM2000
Type Solid Tubing
Length -
Environment Protection -
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Features -
Wall Thickness 0.020" (0.51mm)