NJ-10M-6802
Taitien
Producto No:
NJ-10M-6802
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.520" (13.20mm)
Frequency Stability ±50ppb
Current - Supply (Max) 400mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.870" W (25.40mm x 22.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series NJ-10M-6800
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Output Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz