NJ-10M-6870
Taitien
Producto No:
NJ-10M-6870
Descripción:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.520" (13.20mm)
Frequency Stability ±50ppb
Current - Supply (Max) 500mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.870" W (25.40mm x 22.10mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz