Hogar / Fixed Inductors / NL565050T-682J-PF
minImg
NL565050T-682J-PF
TDK Corporation
Producto No:
NL565050T-682J-PF
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FIXED IND 6.8MH 30MA 110 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 252 kHz
Q @ Freq 30 @ 252kHz
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 30 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110Ohm Max
Inductance 6.8 mH
Series NL
Type Wirewound
Package / Case 2220 (5650 Metric)
Frequency - Self Resonant 700kHz