Hogar / Fixed Inductors / NLCV32T-100K-EFR
minImg
NLCV32T-100K-EFR
TDK Corporation
Producto No:
NLCV32T-100K-EFR
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
1210
Descripción:
FIXED IND 10UH 600MA 504MOHM SMD
En stock : 8762
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 504mOhm Max
Inductance 10 µH
Series NLCV-EF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz