Hogar / Fixed Inductors / NLCV32T-1R0M-EFRD
minImg
NLCV32T-1R0M-EFRD
TDK Corporation
Producto No:
NLCV32T-1R0M-EFRD
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
1210 (3225 Metric)
Descripción:
FIXED IND 1UH 1.7A 66 MOHM SMD
En stock : 4915
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 15 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 66mOhm Max
Inductance 1 µH
Series NLCV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 100MHz