Hogar / Fixed Inductors / NLCV32T-6R8M-EFRD
minImg
NLCV32T-6R8M-EFRD
TDK Corporation
Producto No:
NLCV32T-6R8M-EFRD
Descripción:
FIXED IND 6.8UH 700MA 348MOHM SM
En stock : 2550
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 15 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 348mOhm Max
Inductance 6.8 µH
Series NLCV-EFD
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 38MHz