NLFV25T-150K-PF
TDK Corporation
Producto No:
NLFV25T-150K-PF
Descripción:
FIXED IND 15UH 130MA 900MOHM SMD
En stock : 1764
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 15 µH