NLFV25T-4R7M-EF
TDK Corporation
Producto No:
NLFV25T-4R7M-EF
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 210MA 290MOHM SM
En stock : 1920
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 210 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Inductance 4.7 µH