NLFV32T-1R0M-EF
TDK Corporation
Producto No:
NLFV32T-1R0M-EF
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
1210 (3225 Metric)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 1UH 750MA 72 MOHM SMD
En stock : 25500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 72mOhm Max
Inductance 1 µH