NLFV32T-1R5M-EF
TDK Corporation
Producto No:
NLFV32T-1R5M-EF
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
1210 (3225 Metric)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 600MA 84MOHM SMD
En stock : 1884
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 84mOhm Max
Inductance 1.5 µH