onsemi
Producto No:
NLSV4T244MUTAG
Fabricante:
Paquete:
12-UQFN (1.7x2)
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLATOR UNIDIR 12UQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.0995
$2.0995
10
$1.88955
$18.8955
25
$1.7822
$44.555
100
$1.425855
$142.5855
250
$1.247578
$311.8945
500
$1.211953
$605.9765
1000
$0.962426
$962.426
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Input Signal | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-UQFN (1.7x2) |
| Series | - |
| Translator Type | Voltage Level |
| Data Rate | - |
| Voltage - VCCA | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Package / Case | 12-UFQFN |
| Output Signal | - |
| Voltage - VCCB | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Unidirectional |
| Features | Over Voltage Protection, Power-Off Protection |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NLSV4T244 |