onsemi
Producto No:
NLV14040BDTR2G
Fabricante:
Paquete:
16-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC BINARY COUNTER 12BIT 16TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.627
$0.627
10
$0.54815
$5.4815
25
$0.51452
$12.863
100
$0.39007
$39.007
250
$0.331968
$82.992
500
$0.315381
$157.6905
1000
$0.240692
$240.692
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 12 |
| Count Rate | 10 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Direction | Up |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | NLV14040 |