onsemi
Producto No:
NLV27WZ17DFT2G
Fabricante:
Paquete:
SC-88/SC70-6/SOT-363
Lote:
-
Descripción:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC88
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.45125
$4.5125
25
$0.42104
$10.526
100
$0.312835
$31.2835
250
$0.264708
$66.177
500
$0.252681
$126.3405
1000
$0.186494
$186.494
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Schmitt Trigger |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-88/SC70-6/SOT-363 |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 27WZ |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 27WZ17 |