NLV32T-121J-PF
TDK Corporation
Producto No:
NLV32T-121J-PF
Paquete:
1210
Descripción:
FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD
En stock : 2638
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq 20 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 70 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11Ohm Max
Inductance 120 µH
Series NLV-PF
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 10MHz