Hogar / Oscillators / NNENCLJNNF-10.000000
minImg
NNENCLJNNF-10.000000
Taitien
Producto No:
NNENCLJNNF-10.000000
Fabricante:
Taitien
Descripción:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS
En stock : 117
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Frequency Stability ±20ppb
Current - Supply (Max) 350mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.382" L x 0.295" W (9.70mm x 7.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series NN
Function -
Type OCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz