onsemi
Producto No:
NOIH2SM1000A-HHC
Fabricante:
Paquete:
84-JLCC (26.8x26.8)
Lote:
-
Descripción:
IC SPACE IMAGE SENSOR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Pixel Size | 18µm x 18µm |
| Frames per Second | 10 |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 84-JLCC (26.8x26.8) |
| Series | - |
| Type | CMOS |
| Package / Case | 84-CLCC Window (J-Lead) |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Active Pixel Array | 1024H x 1024V |
| Base Product Number | NOIH2 |