NOJE227M006SWJ
KYOCERA AVX
Producto No:
NOJE227M006SWJ
Fabricante:
KYOCERA AVX
Paquete:
2917 (7343 Metric)
Descripción:
CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dissipation Factor 12%
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2917 (7343 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhms
Series OxiCap® NOJ
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Current - Leakage 26.4 µA
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 220 µF