NOSW336M006R0250
KYOCERA AVX
Producto No:
NOSW336M006R0250
Descripción:
CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 2312
En stock : 1233
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code W
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Dissipation Factor 6%
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2312 (6032 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) 250 mOhms
Series OxiCap® NOS
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Current - Leakage 4 µA
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 33 µF