NPI-15A-5K0SV
Amphenol NovaSensor
Producto No:
NPI-15A-5K0SV
Descripción:
SENSOR 5000PSIS 0.1V
En stock : 51
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Pressure 5000PSI (34473.79kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output Type Wheatstone Bridge
Port Size -
Port Style No Port
Series NPI-15VC
Accuracy ±0.35%
Package / Case Cylinder
Voltage - Supply 10V ~ 15V
Output 0 mV ~ 100 mV (10V)