NR3012T2R2M
Taiyo Yuden
Producto No:
NR3012T2R2M
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.2A 96 MOHM SMD
En stock : 32000
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 96mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 70MHz