Hogar / NTC Thermistors / NRCE155J4500B1KS
minImg
NRCE155J4500B1KS
Eaton - Electronics Division
Producto No:
NRCE155J4500B1KS
Descripción:
THERMISTOR 150K OHM 4500 BETA
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 -
B Value Tolerance ±10%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 0.26" (6.50mm)
Series NRCE
Resistance in Ohms @ 25°C 150k
Package / Case Bead, Epoxy
Power - Max 450 mW