NRH3010T3R3MNV
Taiyo Yuden
Producto No:
NRH3010T3R3MNV
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 1A 156 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 156mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 64MHz