NRH3012T100MN
Taiyo Yuden
Producto No:
NRH3012T100MN
Descripción:
FIXED IND 10UH 720MA 324MOHM SMD
En stock : 76918
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 720 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 324mOhm Max
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 32MHz