Hogar / Fixed Inductors / NRS3015T220MNGHV
minImg
NRS3015T220MNGHV
Taiyo Yuden
Producto No:
NRS3015T220MNGHV
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
FIXED IND 22UH 470MA 624MOHM SMD
En stock : 1114
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 470mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 470 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 624mOhm Max
Inductance 22 µH
Series NR, S Type
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz