NRS8030T150MJGJ
Taiyo Yuden
Producto No:
NRS8030T150MJGJ
Descripción:
FIXED IND 15UH 2.2A 78 MOHM SMD
En stock : 99901
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78mOhm Max
Inductance 15 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz