NS10145T152MNVV
Taiyo Yuden
Producto No:
NS10145T152MNVV
Descripción:
FIXED IND 1.5MH 270MA 4.44OHM SM
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 360mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 4.44Ohm Max
Inductance 1.5 mH
Series NS
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.5MHz