NS10165T6R8NNVV
Taiyo Yuden
Producto No:
NS10165T6R8NNVV
Descripción:
FIXED IND 6.8UH 5.22A 16.8 MOHM
En stock : 1997
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.270" (6.85mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 5.22 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 16.8mOhm Max
Inductance 6.8 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20.7MHz