Hogar / Screws, Bolts / NSE-1207-M2-20
minImg
NSE-1207-M2-20
Essentra Components
Producto No:
NSE-1207-M2-20
Descripción:
MACHINE SCREW CHEESE SLOTTED M2
Guía del usuario
Length - Below Head 0.787" (20.00mm)
Head Diameter 0.150" (3.81mm)
Drive Type Slotted
Material Nylon
Thread Size M2
Product Status Active
Series NSE
Length - Overall 0.843" (21.40mm)
Type Machine Screw
Head Height 0.055" (1.40mm)