Hogar / Screws, Bolts / NSE-2010-M6-10
minImg
NSE-2010-M6-10
Essentra Components
Producto No:
NSE-2010-M6-10
Descripción:
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED M6
Guía del usuario
Length - Below Head -
Head Diameter 0.444" (11.28mm)
Drive Type Slotted
Material Nylon
Thread Size M6
Product Status Active
Series NSE
Length - Overall 0.394" (10.00mm)