NSP15AJB-1R3
YAGEO
Producto No:
NSP15AJB-1R3
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.3 OHM 5% 15W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" Square x 1.890" L (12.50mm x 48.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 Ohms
Series NSP
Power (Watts) 15W