NSP500JB-1R3
YAGEO
Producto No:
NSP500JB-1R3
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.3 OHM 5% 5W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Cement
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.374" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (9.50mm x 9.00mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 Ohms
Series NSP
Power (Watts) 5W