NSRLL30XV2T1G
onsemi
Producto No:
NSRLL30XV2T1G
Fabricante:
onsemi
Paquete:
SOD-523
Descripción:
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Guía del usuario
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Capacitance @ Vr, F -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Series -
Package / Case SC-79, SOD-523
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 200 mA
Mfr onsemi
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Current - Average Rectified (Io) 200mA