NSVF4009SG4T1G
onsemi
Producto No:
NSVF4009SG4T1G
Fabricante:
onsemi
Paquete:
SC-82FL/MCPH4
Descripción:
RF TRANS NPN 3.5V 25GHZ SC82FL/
En stock : 63
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Frequency - Transition 25GHz
Current - Collector (Ic) (Max) 40mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 3.5V
Supplier Device Package SC-82FL/MCPH4
Series Automotive, AEC-Q101
Transistor Type NPN
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Power - Max 120mW
Mfr onsemi
Noise Figure (dB Typ @ f) 1.1dB @ 2GHz
Package Tape & Reel (TR)
Gain 17dB
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 5mA, 1V