Hogar / Boxes / NSYCRN54200T
minImg
NSYCRN54200T
Schneider Electric
Producto No:
NSYCRN54200T
Fabricante:
Schneider Electric
Descripción:
CRN 500X400X200 GLAZED DOOR
Guía del usuario
Area (L x W) 310in² (2000cm²)
Color Light Gray, Clear Cover/Door
Material Steel
Size / Dimension 19.685" L x 15.748" W (500.00mm x 400.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP66
Design Hinged Door
Thickness -
Series -
Container Type Enclosure
Mfr Schneider Electric
Features -
Height 7.874" (200.00mm)