Schneider Electric
Producto No:
NSYTBS191610HT
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDUSTRIAL BOXES IBS1916/10T
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Area (L x W) | 48.9in² (316cm²) |
| Color | Light Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 7.598" L x 6.457" W (193.00mm x 164.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP66 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.354" (9.00mm) |
| Series | - |
| Container Type | Box |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Height | 4.134" (105.00mm) |
| Package | Bulk |