Semtech Corporation
Producto No:
NT20042-QSOP-TR
Fabricante:
Paquete:
16-QSOP
Lote:
-
Descripción:
IC LASER DRVR 300MBPS 5V 16QSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Bias | 100 mA |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Type | Laser Diode Driver |
| Current - Modulation | 100mA |
| Data Rate | 300Mbps |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NT20042 |