NTCLG100XX303JB
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
NTCLG100XX303JB
Descripción:
THERMISTOR NTC 30KOHM 3997K DO35
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 -
B Value Tolerance ±1.3%
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.00" (25.40mm)
Series 2322
Resistance in Ohms @ 25°C 30k
Package / Case DO-204AH, DO-35, Axial
Power - Max 100 mW