NTE Electronics, Inc
Producto No:
NTE30154-10
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4 (5mm)
Lote:
-
Descripción:
LED 5MM RGB COMMON ANODE 10PCS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.258
$7.258
10
$6.897
$68.97
20
$6.536
$130.72
50
$6.1655
$308.275
100
$6.023
$602.3
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Common Anode |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 3000mcd Red, 5000mcd Green, 2000mcd Blue |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 8.70mm |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Blue |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | 625nm Red, 525nm Green, 465nm Blue |
| Package | Bag |
| Lens Size | 5.00mm Dia |