NTE Electronics, Inc
Producto No:
NTE435K64
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SOCKET-64 PIN DIP .070
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.8335
$1.8335
10
$1.7385
$17.385
20
$1.653
$33.06
50
$1.558
$77.9
100
$1.52
$152
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Contact Finish - Mating | - |
| Operating Temperature | - |
| Contact Material - Post | - |
| Housing Material | - |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 64 (2 x 32) |
| Pitch - Post | 0.070" (1.78mm) |
| Contact Finish Thickness - Post | - |
| Series | - |
| Type | DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing |
| Contact Finish - Post | - |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | - |
| Contact Material - Mating | - |
| Termination Post Length | 0.130" (3.30mm) |
| Contact Resistance | - |
| Package | Bulk |