NTS-1200-224UN
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
NTS-1200-224UN
Descripción:
INVERTER 1200W
En stock : 6
Remote Capability Yes
Size 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 1200 W
Power - Output Surge 2000 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-1200
Type Inverter
AC Outlets 1
Region Utilized International
Voltage - Output 230VAC
Package Box
Voltage - Input 24VDC