NTS-450-212UN
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
NTS-450-212UN
Descripción:
INVERTER 450W
En stock : 7
Remote Capability Yes
Size 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 450 W
Power - Output Surge 900 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-450
Type Inverter
AC Outlets 1
Region Utilized International
Voltage - Output 230VAC
Package Box
Voltage - Input 12VDC