NTS-750-224CN
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
NTS-750-224CN
Descripción:
INVERTER 750W
En stock : 3
Remote Capability Yes
Size 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 750 W
Power - Output Surge 1500 W
Product Status Active
Weight -
Series NTS-750
Type Inverter
AC Outlets 1
Region Utilized China
Voltage - Output 230VAC
Package Box
Voltage - Input 24VDC