NTU-1200-248CN
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
NTU-1200-248CN
Fabricante:
MEAN WELL USA Inc.
Descripción:
INVERTER 1200W
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Connector - AC Output -
Remote Capability Yes
Size 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 1200 W
Power - Output Surge 2000 W
Product Status Active
Weight -
Series NTU-1200
Type Inverter, UPS
AC Outlets 1
Region Utilized China
Voltage - Output 230VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 48VDC