onsemi
Producto No:
NV25320DTHFT3G
Fabricante:
Paquete:
8-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7695
$0.7695
10
$0.70395
$7.0395
25
$0.69502
$17.3755
50
$0.69065
$34.5325
100
$0.617595
$61.7595
250
$0.612408
$153.102
500
$0.603345
$301.6725
1000
$0.581761
$581.761
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 4K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Write Cycle Time - Word, Page | 4ms |
| Access Time | 40 ns |
| Memory Size | 32Kbit |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | NV25320 |