Renesas Electronics America Inc
Producto No:
NW6006AS
Fabricante:
Paquete:
20-SOIC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CALLER ID DECODER 20-SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | - |
| Voltage - Supply, Digital | 2.5V ~ 3.8V |
| Type | Caller ID Decoder |
| Applications | Fax, Modems, Pagers |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Supply, Analog | 2.5V ~ 3.8V |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Base Product Number | NW6006 |