NZA-060-060
Desco
Producto No:
NZA-060-060
Fabricante:
Desco
Descripción:
REFLOW NOZZLE 6.0MM X 6.0MM
Guía del usuario
Tip Chip Size -
Tip Type Rework
Product Status Active
Series APR
For Use With/Related Products Scorpion Rework System
Length 0.236" (6.00mm)
Mfr Desco
Temperature Range -
Height -
Package Box
Tip Shape Nozzle
Width 0.236" (6.00mm)